O nás

Kreativita je naša obľúbená farba. Aj vaša? Poďte sa teda spolu s nami zatúlať čiernobielymi uličkami známych európskych metropol a vdýchnite do nich kus svojej fantázie! Objavujte Európu či záhady nekonečného vesmíra, podmorského sveta a omnoho viac!

Naše kreatívne mapy známych miest ako je Bratislava, Viedeň, Praha, Berlín i Mníchov, vám zaručia kopec zábavy. Stačí vám zopár fixiek či farbičiek a môžete sa v kruhu rodiny alebo priateľov pustiť do vymaľovania týchto jedinečných plagátov. Objavte spolu so svojimi deťmi farebný svet plný zážitkov, ktorý je na míle vzdialený od každodenných povinností. Pretože chvíle strávené s našimi najbližšími sú tie najcennejšie.

Relax, zážitky, zábava, kreativita a vzdelávanie – to prinášajú naše jedinečné mapy, ktoré ako darček potešia každého. Vymaľované plagáty sú navyše i milou spomienkou na spoločne strávené chvíle v zákutiach týchto miest. Fantazijné bádanie podmorského alebo vesmírneho sveta vám prinesie nové a nové zážitky, na ktoré budete s úsmevom spomínať!

Deti majú v sebe túžbu objavovať a na svet nazerajú inými očami. Kreativita je najväčším prejavom slobody, a preto sme náš produkt vyvinuli tak, aby sme dali priestor ich nekonečnej fantázii. Vďaka Coloreo si tak môžete vytvoriť svoj vlastný svet hrajúci vašimi obľúbenými farbami.

Pošteklili sme vašu fantáziu? Tak teda vezmite do ruky fixky a pustite sa do toho! Spolu s nami.